products

Niestandardowy kształt Wypukłe szkło szafirowe do zegarków o grubości 1–200 mm

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: Tianzhili
Numer modelu: szkło szafirowe
Cena: US $5.00
Szczegóły informacji
typu: Zegarki na części materiał: szafir
rozmiar: 1-200 mm Kształt: Niestandardowy kształt
Obróbka powierzchni: obyty Jakość powierzchni: 80 / 50,60 / 40,40 / 20
High Light:

convex watch glass

,

convex crystal glass


opis produktu

Wypukłe szkło szafirowe o niestandardowym kształcie do zegarków Grubość 1-200 mm

Opis produktu

Syntetyczny szafir jest materiałem z tlenku glinu uprawianym w heksagonalnej formie krystalicznej. Jest to bardzo twardy materiał o wysokiej odporności na ciepło. Ze względu na jego krystaliczną strukturę właściwości materiału mogą się zmieniać w zależności od żądanej orientacji. SGP może frezować CNC, wiercić, ciąć, owijać i polerować szafir w wielu rozmiarach, kształtach i wykończeniach powierzchni.

Syntetyczny szafirowy kryształ lub „szkło” tak naprawdę wcale nie jest szkłem. Jest to bardzo twardy, przezroczysty materiał wykonany z krystalizującego czystego tlenku glinu w bardzo wysokich temperaturach. Syntetyczny szafir ma taką samą twardość jak naturalne szafirowe kamienie szlachetne, ale bez barwników, które nadają klejnotom ich różne odcienie. Po podgrzaniu syntetyczny szafir tworzy okrągłe masy, które są następnie krojone na kawałki za pomocą pił diamentowych. Te dyski są następnie mielone i polerowane w kryształy zegarków. (Jednym z powodów, dla których kryształy szafiru są stosunkowo drogie, jest to, że narzędzia potrzebne do cięcia i polerowania tego niezwykle twardego materiału są bardzo kosztowne.) Szafir (naturalny lub syntetyczny) jest jedną z najtwardszych substancji na ziemi. Mierzy 9 w skali Mohsa, który jest systemem oceny względnej twardości różnych materiałów. (Diament mierzy 10, najwyższa ocena.) Kryształy zegarków wykonane z syntetycznego szafiru są często sprzedawane jako „odporne na zarysowania” lub „praktycznie odporne na zarysowania”, ponieważ są bardzo trudne - ale nie niemożliwe - do zarysowania. Diament może je podrapać; podobnie mogą wytworzone przez człowieka materiały zawierające węglik krzemu, który przy wskaźniku Mohsa od 9 do 10 jest twardszy niż szafir. Tak więc, jeśli przypadkowo zarysujesz zegarek na powierzchni z symulowanego kamienia lub na ścianie, która zawiera niektóre z tych materiałów z węglika krzemu, może zarysować kryształ.

własność

Specyfikacja

Grubość

0,5-50 mm

Tolerancja rozmiaru

0,02 mm

Wykończenie krawędzi

Szlifowane i fazowane

Jakość powierzchni

40-20 wykopalisk

Płaskość powierzchni

λ / 4 @ 633 nm

Równoległość

≤3 min łuku (≤0,9 mrad)

Wyczyść przysłonę

> 80% średnicy centralnej

Twardość (Knoop)

1370 kg mm-2

Moduł Younga

3,4 x 1011 N m-2

Limit termiczny

22 W m-1 K-1

Współczynnik rozszerzalności cieplnej

8,4 x 10-6 K-1

informacje o firmie

Nasza firma posiada kompletny, ustandaryzowany i naukowy system zarządzania jakością. Charakterystyka przewodzi w przyszłości. Charakterystyczne produkty i usługi są podstawą naszej współpracy, a my z niecierpliwością oczekujemy na wspaniałe osiągnięcia razem z Tobą.

1011

IMG_6313IMG_6274

   

Sprzęt inspekcyjny

Sprzęt inspekcyjny

1

Interferometr Detektor przepuszczalności

Orientometr kwadratowy

Pomiar zginania

Szczegóły kontaktu
lijia

Numer telefonu : +8617722965647

WhatsApp : +8618606222729